ما چه محصولات و خدماتی ارائه میدهیم؟

نصب ایزوگام

ایزوگام رولی است با وزن 42 کیلوگرم، طول 10 متر و عرض 1 متر که عمدتا در دو نوع فویل‌دار و پودری تولید میشود، نوع فویل‌دار به علت وجود یک لایه فویل بر روی آن بیشتر در پشت بام ها، استخر ها و یا دیوار های بیرونی مورد استفاده قرار میگیرد تا با برگشت دادن نور خورشید از افزایش دما جلوگیری کند.

نوع پودری بیشتر برای عایق سازی سرویس، حمام و یا بالکن و تراس ها مورد استفاده قرار میگیرد.

(ما کیفیت کارمان را با بیمه نامه 5 ساله و تحویل 10 سال ضمانت به صورت کتبی برای شما تضمین میکنیم.)

برای نصب ایزوگام و یا تهیه انواع ایزوگام‌های تولیدی شرکت‌های معتبر مانند پشم شیشه ایران، پشم شیشه دلیجان، شرق دلیجان، سراپوش دلیجان، بام گستر دلیجان (کد 117) و… یا حتی تهیه ابزار الات مربوطه مانند مشعل سپاهان با کیفیت ممتاز، گونی قیر به صورت عدلی (1000 یارد) یا طاقه های 100 یاردی، شلنگ ویژه سه لایه نخ دار اورجینال ساخت کره، انواع کپسول های گاز مایع ال پی جی و…. با ما تماس بگیرید.

قیرگونی

قیر ریزی به صورت تک لایه و دو لایه برای عایق سازی کف سرویس، حمام، پشت بام، آشپزخانه، استخر، بالکن، تراس و… و یا حتی تهیه خود قیر به صورت بشکه ای (مخلوط، شل و یا سفت)، حلب، کارتونی، 60 لیتری و یا تهیه ابزارلات مربوطه مانند ماله مخصوص قیر و یا دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

پرایمر کشی

پرایمر در دو نوع پایه آب و پایه بنزین تولید میشود، پرایمر های آبی عمدتا برای زیر سازی ایزوگام مورد استفاده قرار میگریند و ماندگاری ایزوگام را افزایش میدهند به عبارتی کیفیت کار را ممتاز میکنند.

در نوع بنزینی که با حلال های بنزینی 410 رقیق شده و مورد استفاده قرار میگیرد به علت مقاومت در مقابل رطوبت و انتقال گرما میتواند به صورت مستقیم برای عایق بندی پشت بام، حمام، سرویس، بالکن،  تراس و یا برای محافظت از لوله های فلری و سیمانی، مقاوم سازی تانکها در برابر فرسایش ویا به عنوان چسب برای چسباندن و درزبندی ورق های آلمینیومی و گالوانیزه مورد استفاده قرار گیرد.

برای نصب و یا تهیه انواع پرایمر های مرغوب آبی(ایزوپاستا)و بنزینی( ایزوفوندو)در دبه های 14 ،17 و 20 کیلویی و دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

آسفالت کشی

برای آسفالت کشی پشت بام، خیابان و کوچه همراه باکیفیت ترین مواد اولیه و محوطه سازی به صورت حرفه ای (خاک کوبی، خاک برداری و به صورت کلی زیر سازی) و یا دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.